Eurolygos pergalė: pratęsė sutartį ir su „Real“

Eurolygos pergalė: pratęsė sutartį ir su „Real“ 2026-06-23 13:35

Madrido „Real“ priėmė sprendimą ir toliau likti Eurolygos ekosistemoje bei pratęsti sutartį su šia organizacija artimiausiam dešimtmečiui.

Apie karališkojo klubo sprendimą, remdamasi savo šaltiniais, informuoja ispanų „Marca“. Pažymima, kad šis žingsnis įtvirtina simbolinę Eurolygos pergalę prieš NBA, nes visi 13 Eurolygos klubų steigėjų nesusigundė amerikietiškomis vilionėmis.

Skaityti daugiau