„Neptūnas“ pasidžiaugė finansiniais pasiekimais ir pristatė kito sezono biudžetą
2026-06-23 13:49
VšĮ „Neptūno krepšinio klubas“ visuotiniame dalininkų susirinkime pristatė 2025–2026 metų sezono rezultatus bei 2026–2027 metų sezono planus. Praėjęs sezonas tapo vienu sėkmingiausių per pastarąjį dešimtmetį – iškovoti reikšmingi sportiniai rezultatai, pasiektas finansinis stabilumas ir išaugintas bendruomenės įsitraukimas.
2025–2026 m. sezone „Neptūnas“ iškovojo Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalius ir po šešerių metų pertraukos sugrįžo į LKL pusfinalį. Komanda reguliariajame sezone užėmė trečiąją vietą, o Karaliaus Mindaugo taurės turnyre antrus metus iš eilės pateko į finalo ketvertą.
Skaityti daugiau