Oficialu: Rubštavičius palieka „Žalgirį“
2026-06-23 19:26
Kito sezono sudėtį ir toliau formuojantis Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su Mantu Rubštavičiumi, kuris keliasi žaisti į NCAA.
24-erių gynėjas „Žalgirio“ gretas papildė 2024-ųjų vasarą, o praėjusiame sezone buvo skolintas Panevėžio „Lietkabelio“ ekipai.
Skaityti daugiau