„Baskonia“ oficialiai atsisveikino su Radzevičiumi
2026-06-27 19:52
Gytis Radzevičius oficialiai tapo laisvuoju agentu. Pastarajame sezone jo atstovauta Vitorijos „Baskonia“ paskelbė atsisveikinanti su penkiais žaidėjais, o lietuvis – vienas jų.
Baskų klubas paskelbė, kad karjerų jų komandoje be Radzevičiaus netęs ir Trentas Forrestas, Markquisas Noewllas, Eugene’as Omoruyi bei Jesse Edwardsas.
Skaityti daugiau