„Džiugas“ su „Žalgiriu“ išsiskyrė be įvarčių, laimėjusi „Banga“ pakilo į lyderių trejetą

„Džiugas“ su „Žalgiriu“ išsiskyrė be įvarčių, laimėjusi „Banga“ pakilo į lyderių trejetą 2026-06-28 21:02

Antrasis 19-ojo TOPLYGOS turo susitikimas buvo sužaistas Žemaitijoje. Tiek Telšių „Džiugas“, tiek Vilniaus „Žalgiris“ neišnaudojo savųjų šansų, tad susitikimas baigėsi esant rezultatui 0:0.

Per pirmąją kėlinio pusę karščiausiose zonose porą sykių atsidūrė Liviu Antalis. Dar visai ankstyvoje mačo fazėje rumuno smūgį pažeme sustabdė Marius Paukštė, kiek vėliau puolėjas perdavimo sulaukė iš gerą reidą atlikusio Dominiko Franke, visgi, ir šįkart sėkmė buvo vartų sargo pusėje.

Skaityti daugiau