Finišavusioje Merginų elitinėje lygoje – vilniečių triumfas

Finišavusioje Merginų elitinėje lygoje – vilniečių triumfas 2026-06-25 06:00

Birželio 20-ąją pasibaigė 2025–2026 metų sezono Merginų elitinė lyga (MEL). Aštuonuolika komandų ir 393 žaidėjas įtraukęs čempionatas buvo itin sėkmingas sostinėms atstovėms. Prizininkėmis tapo penkios Vilniaus komandos bei Žemaitijos komanda. MEL U15 divizione triumfavo per 18 rungtynių pralaimėjimo nepatyrusios MFA „Bitės“. Lietuvos čempionės iškovojo 52 taškus. Iki pat paskutinio turo sprendėsi ginčas dėl likusių medalių […]

Skaityti daugiau