„Monaco“ vietą Eurolygoje užims Turkijos komanda
2026-06-26 13:42
Kitame sezone Eurolygoje ir toliau varžysis 20 komandų, o į Europos taurę persikėlusią „Monaco“ ekipą turnyre pakeis dar viena komanda iš Stambulo.
Kaip informuoja „Eurohoops“, Eurolygos vadovų susirinkime vienbalsiai buvo nuspręsta artėjančiam sezonui į turnyrą priimti Stambulo „Bešiktaš“ komandą.
Skaityti daugiau