Pirmieji „Lietkabelio“ naujokai – broliai dvyniai iš Serbijos
2026-06-22 09:56
Panevėžio „Lietkabelis“ jau ruošiasi artėjančiam 2026-27 m. sezonui ir pradeda komplektacijos darbus. Pirmaisiais ekipos naujokais tapo talentingi dvyniai iš Serbijos – Veljko ir Milošas Iličiai. Su broliais sudaryta vienų metų sutartis.
Praėjusiame sezone 22-ejų metų, 2m 8cm ūgio Veljko Iličius atstovavo „Sam Houston Bearkats“ ekipai pirmajame NCAA divizione. Kartu su komanda jis iškovojo 22 pergales bei patyrė 12 pralaimėjimų. Aukštaūgis svariai prisidėjo prie ekipos laimėjimų – vidutiniškai rinko po 11,4 taško, sugriebė po 6,5 atkovoto kamuolio ir atliko po 2,2 rezultatyvaus perdavimo. Įdomu tai, kad keturis sezonus šiame klube anksčiau yra praleidęs ir Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas Aurimas Majauskas.
Skaityti daugiau