Merginų U17 rinktinė Latvijoje žais dėl Baltijos taurės
2026-06-23 07:35
Lietuvos merginų iki 17 metų rinktinė kitą savaitę Rygoje varžysis dėl Baltijos taurės. Turnyre dalyvaus keturios komandos – Lietuva, Latvija, Estija ir Farerų Salos. Jos po kartą sužais tarpusavyje, o daugiausiai taškų per tris susitikimus iškovojusi rinktinė laimės taurę. Priminsime, jog šiemet Baltijos taures savo amžiaus grupėse jau laimėjo Lietuvos merginų U19 bei vaikinų U21 […]
Skaityti daugiau