„Žalgiris“ atsisveikino su Trinchieri kviečiamu treneriu

„Žalgiris“ atsisveikino su Trinchieri kviečiamu treneriu 2026-06-23 12:17

Ateinančio sezono komplektacijos darbus tęsiantis Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su trenerių štabe dirbusiu Andrew Antelidze.

Savo trenerio karjeros pradžioje 25-erių kartvelas darbavosi „Žalgirio“ jaunimo sistemoje su „Žalgiris-2“ ir „Žalgiris-3“ komandomis, o 2023–2024 m. sezono eigoje prisijungė ir prie pagrindinės komandos trenerių štabo, kuriame dirbo kaip vaizdo medžiagos analitikas bei trenerio asistentas.

Skaityti daugiau